Profesionalus krovinių gabenimas į Norvegiją

Viena iš logistikos įmonės Kigis paslaugų – krovinių pervežimas kryptimi Lietuva-Norvegija. UAB Kigis teikia vietinio bei tarptautinio krovinių gabenimo paslaugas sausumos transportu, muitinės tarpininkavimo ir sandėliavimo paslaugas.

Norvegija – Skandinavijos šalis, kuri nepriklauso ES, tačiau mūsų šalis su ja yra sudariusi Europos Ekonominės Erdvės sutartį ir aktyviai vykdo prekybinius ryšius. Norvegiją ir Lietuvą skiria didelis atstumas (2200 kilometrų), tačiau pervežant krovinius kokybišku transportu šis atstumas nepasirodys toks didelis kaip iš pirmo žvilgsnio. Pilni ar daliniai kroviniai gabenami 13.6 metrų tentais, didžiakūbėse mašinose bei kietašonėse puspriekabėse. Konkretus gabenimo būdas pasirenkamas atsižvelgiant į krovinį. Visos mūsų turimos transporto priemonės yra ne senesnės nei 5 m., todėl klientai gali būti ramūs, kad jų kroviniai saugiai ir laiku pasieks kelionės tikslą.

UAB Kigis dirbantys krovinių pervežimo, muitinės dokumentų tvarkymo, sandėliavimo specialistai visuomet pasiruošę Jus konsultuoti, patarti, padėti išsirinkti tinkamiausią prekių pervežimo būdą. Vadovaujamės nuomone, jog patenkinti klientai – kiekvienos įmonės sėkmingos veiklos garantas, todėl stengiamės pateisinti ir net pranokti jų lūkesčius. Jeigu žmogus, vieną kartą naudojęsis mūsų paslaugomis, vėl grįžta, rekomenduoja mūsų įmonę savo draugams, kolegoms, tuomet žinome, kad dirbame gerai ir pasiekiame tai, ko tikimės.

UAB Kigis specialistai taip pat pasirūpina muitinės dokumentų sutvarkymu. Į tai įeina importo, eksporto, tranzito muitinės dokumentų paruošimas, CMR važtaraščių, TIR CARNET knygelių užpildymas.

Visuose krovinius gabenančiuose sunkvežimiuose yra įtaisytos palydovinio ryšio sistemos, kurios leidžia stebėti krovinio buvimo vietą. Taip užtikrinamas vežamų daiktų saugumas bei pristatymas laiku. Juk žinant, kur tiksliai šiuo metu yra krovinį gabenanti transporto priemonė galima nuspėti, kada jis bus atvežtas į konkrečią vietą, suplanuoti tolesnio jo realizavimo eigą, su sandėliavimu susijusius klausimus.

Maršrutu Lietuva-Norvegija taip pat vežame pavienes siuntas, teikiame jų distribucijos paslaugas.

Kalbant apie rinktines siuntas, jos puikus sprendimas toms įmonėms, kurios nori išpopuliarinti savo produkciją užsienyje, praplėsti vartotojų ratą. Tai suteikia galimybę disponuoti savo prekėmis konkrečioje užsienio šalyje nepriklausomai nuo to, kur įsikūrusi Jūsų įmonė.

UAB Kigis nuolat plečia teikiamų paslaugų spektrą. Teikiame perkraustymo paslaugas, kurios šiuo metu, kai emigracija iš Lietuvos yra tokia didelė, sulaukia nemažai susidomėjimo. Ši paslauga aktuali pavieniams asmenims, kurie nori persikraustyti į Norvegiją ar į Lietuvą. Pervežame visus Jums reikalingus daiktus: buitinę techniką, baldus, drabužius, vaistus, maisto produktus ir kt. Skirtingos daiktų grupės pervežamos su specialiai joms pritaikyta įranga (pavyzdžiui, gabenant maisto produktus, būtina transporto priemonė su šaldymo įranga).

Taigi UAB Kigis – moderni, tobulėjanti, nuolat savo paslaugų spektrą plečianti įmonė, kuri siūlo krovinių pervežimo paslaugas į Norvegiją, Švediją, Angliją bei kitas šalis (klientų pageidavimu). Dirbame tam, kad krovinių pervežimas Jums nebūtų galvos skausmas.

(Visited 26 times, 1 visits today)