Aliuminio virinimas įmonėje Vidalsta

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kas yra aliuminis ir kur jis dažniausiai naudojamas. Aliuminis – metalas, kuris yra labiausiai paolitęs Žemės plutoje. Jis labai universalus, todėl turi plačiaspritaikymo galimybes: naudojamas statybų, pramonės sektoriuose. Iš šio metalo gaminamos tvoros, vartai, turėklai bei įvairios kitos eksterjero bei interjero detalės.

Kalbant apie aliuminio apdorojimo technologijas, reikia pasakyti, jog jų yra įvairių: pjovimas, sukimas, frezavimas, gręžimas, štampavimas, grūdinimas, atkaitinimas, suvirinimas, suvyniojimas bei sulenkimas, sendinimas. Apdirbimo būdas pasirenkamas atsižvelgiant į aliuminio lydinio cheminę sudėtį, ruošinio paskirtį ir būseną.

Kokiomis savybėmis pasižymi aliuminis?

Kaip jau anksčiau minėjome, aliuminis yra labai universalus metalas,  kuris dėl savo savybių yra itin tinkamas virinimui bei kitokiam apdorojimui. Aliuminio virinimas – vienas iš populiariausių bei dažniausių šio metalo apdirbimo būdų.

Pirmiausia aliuminis yra lengvas metalas. Jis net 3 kartus lengvesnis už plieną, tad yra tinkamas naudoti įvairiose pramonės srityse. Prisiminkime, jog iš aliuminio gaminama folija, kuri yra itin plona, lengva bei lanksti.

Aliuminis pasižymi atsparumu korozijai. Dėl šios savybės jis plačiai naudojamas namų interjero ir eksterjero detalių gamybai: vartų, tvorų, laiptų turėklų.

Elektros bei šilumos laidumas – dar viena puiki šio metalo savybė. Dėl to aliuminį kur kas lengviau virinti nei kitus metalus.  Suvirinimas yra greitesnis, paprastesnis bei patogesnis.

Aliuminis lengvai apdorojamas mašininiais būdais. Jį galima ne tik suvirinti, bet ir frezuoti, štampuoti, gręžti ir pan. Svarbu, kad šiuos darbus atliktų profesionalai, nes tik tada galite tikėtis kokybės, gerų darbo rezultatų.

Aliuminio virinimo būdai

Aliuminio virinimas – darbas, reikalaujantis specialių žinių, sugebėjimų bei pasiruošimo. Todėl labai tikėtina, kad neprofesionaliems suvirintojams pavyks kokybiškai atlikti šį darbą. Negaiškite laiko, nešvaistykite pinigų abejotinos reputacijos suvirintojams. Geriau kreipkitės į mus – įmonę Vidalsta – ir gaukite kokybiškas paslaugas.

Tiesą sakant, aliuminis gali būti suvirintas trimis būdais: pusautomačiu, aliuminio elektrodais bei TIG būdu.

Paprasčiausias aliuminio virinimo būdas – suvirinimas pusautomačiu. Taip galima suvirinti įvairaus dydžio, formos lakštus ir skardas. Tačiau pusautomačiu labai sunku suvirinti smulkias detales, kurios reikalauja didelio kruopštumo.

Virinimas aliuminio elektrodais yra kur kas sudėtingesnis suvirinimo būdas nei prieš tai minėtas. Bet jis netinka, jeigu norima, jog tam tikras aliuminio gaminys turėtų gražias siūles.

Pats sudėtingiausias ir daugiausiai kruopštumo, preciziškumo reikalaujantis aliuminio virinimo būdas – virinimas TIG būdu. Tam reikia specialios įrangos ir suvirintojo-profesionalo. Šis būdas tinkamiausias norint suvirinti labai mažas detales.

UAB „VIDALSTA“ teikia ne tik aliuminio virinimo, bet ir kitų metalų, pjaustymo paslaugas. jos teikiamos ir Lituvoje, ir užsienyje. Mūsų įmonės vertybės – kokybė, patikimumas bei ilgaamžiškumas.

Taigi aliuminio virinimas – darbas, kurį verta patikėti tik geriausiems savo srities profesionalams – įmonei Vidalsta. DAUGIAU INFORMACIJOS: http://vidalsta.lt/aliuminio-virinimas/

 

 

 

(Visited 63 times, 1 visits today)