fbpx

Muitinės paslaugos

Pervežant krovinius į kitas šalis, muitinės paslaugos tampa neatsiejama verslo dalimi. Vystant tarptautinį verslą su šiomis paslaugomis tenka susidurti beveik kiekvienai įmonei. Tokiu atveju reikalingi muitinės tarpininkai, kurie suderins reikalus su muitine, kokybiškai ir atsakingai parengs muitams reikalingus dokumentus bei sutartis.

Patikimi muitinės tarpininkai

Logistikos ir transporto paslaugų kompanija UAB „ALPI Baltika“ gali pasirūpinti efektyviu krovinių gabenimu į tolimas užsienio šalis ir muitinei reikalingais dokumentais. Šios paslaugos aktualios įmonėms, užsiimančioms nuolatine prekyba tarp Lietuvos ir užsienio šalių. Paprastai ne kiekviena įmonė turi pakankamai laiko nagrinėti sudėtingas muitų procedūras. Palikite šiuos reikalus patikimiems tarpininkams – jie sutvarkys visus reikalus ir Jums nereikės nieko daryti.

Kokias paslaugas teikiame?

Vienos iš svarbiausių užduočių, kurias vykdome padėdami savo klientams tvarkyti dalykinius reikalus su muitine – tai bendrojo administracinio dokumento, arba kitaip muitinės deklaracijos pildymas. Taip pat tvarkome TIR knygeles, CMR važtaraščius, kilmės sertifikatus, įvairius prekybos leidimus, ataskaitas.

Kruopščiai ir sąžiningai parengiame sutartis bei dokumentus, išsprendžiame prekių gabenimo į kitas šalis problemas, todėl Jums nereikia rūpintis šiais nemaloniais ir brangų laiką gaišinančiais formalumais. Visas pervežimo problemas išsprendžiame už Jus.

Paslaugos gabenant prekes užsienyje

Išskiriamos 3 pagrindinės procedūrų rūšys, kurios taikomos tada, kai prekės gabenamos į užsienį – tai importas, eksportas ir tranzitas. Susisiekiame su muitine ir padedame įgyvendinti šias procedūras.

Eksportuojant prekes iš Europos Sąjungos į kitas šalis reikalinga elektroninė eksporto deklaracija. Importuojant reikia turėti gabenamų prekių vertės deklaraciją bei bendrąjį administracinį dokumentą. Mes galime padėti Jums paruošti bei užpildyti šiuos dokumentus ir išvengti mokesčių gabenant prekes per kitas šalis tranzito metu.

Išvenkite galimų nesklandumų muitinėje

Dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai gabenamas krovinys užstringa muitinėje dėl ne iki galo užpildytų dokumentų. Kai rūpinatės savo prekių pervežimu patys, tenka nagrinėti sudėtingus muitų terminus bei ilgas sutarčių analizes.

Nuo šiol galėsite išvengti šių galimų nesklandumų pasinaudoję muitinių tarpininkų paslaugomis. Šių paslaugų tiekėjai yra savo srities ekspertai, kurie atidžiai parengia bei užpildo visus reikiamus dokumentus. Galite pasitikėti – Jūsų prekių gabenimo reikalai patikimose rankose. Mūsų patyrusių specialistų muitinės paslaugos padės Jums sutaupyti daug laiko ir išvengti galimų problemų.

DAUGIAU APIE MUITINĖS PASLAUGAS – ALPI BALTIKA įmonės svetainėje.

 

 

(Visited 36 times, 1 visits today)