Šilumos siurbliai ir šių prietaisų rūšys

Vienas patogiausių ir patikimiausių būdų sutaupyti šildymui skiriamų išlaidų – tai šilumos siurbliai. Šiems moderniems prietaisams reikalinga saulės, oro, gruntinio vandens ar dirvožemio energija, jie pasižymi aplinką tausojančiomis savybėmis. Elektroninėje DAIKRA prekių parduotuvėje atrasite platų šiluminių siurblių asortimentą už prieinamą kainą.

Šiluminių siurblių funkcionavimo technologijos

Metas panagrinėti, kaip funkcionuoja šilumos siurbliai. Jų veikimo sistema gana paprasta – iš lauko oro išgaunama šiluma, kuri vėliau būna nukreipiamą į patalpą. Tam, kad ši technologija veiktų pilnu pajėgumu, viskas, ką reikia padaryti, tai kokybiškai įmontuoti šiuos prietaisus į oro kondicionavimo sistemą. Šiluminiai siurbliai funkcionuoja tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Juos paprasta reguliuoti, galima nustatyti norimą temperatūrą.

Modernūs ir kokybiški siurbliai

UAB „Daikra“ – tai nuo 2009 metų oro šildymo ir vėdinimo sistemomis prekiaujanti įmonė. Galite patogiai įsigyti siūlomu prekių internetu. Turimų prekių asortimente rasite platų pasirinkimą naujausių „Daikin“ gamybos, aukštos japoniškos kokybės šilumos siurblių. Nepraleiskite progos įsigyti jų už palankią kainą jau dabar. Pasinaudokite mūsų teikiamomis išskirtinėmis nuolaidomis bei pasiūlymais.

Galimybė sutaupyti

Šilumis siurblys – tai bus puiki priemonė pakeisti įprastam šildymui ir ženkliai sumažinti šildymui skiriamas išlaidas. Kadangi gyvename šaltoje klimato zonoje, kurioje šaltasis sezonas užima didžiąją metų dalį, šildymo klausimai mums itin aktualūs. Praktikoje pastebima, kad ši unikali technologija padeda sutaupyti maždaug trečdalį šildymo išlaidų. Be abejo, siurblys turi būti įrengtas tinkamai. Kilus neaiškumams, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Jie paaiškins Jums visas šilumos siurblių ekonomiškumo savybes ir, esant poreikiui, padės juos įmontuoti.

Šilumos siurblio efektyvumas

Daikin gamybos siurblių efektyvumas, kuriuos siūlome įsigyti siekia net 300%. Tai kone trigubai mažesnis energijos sunaudojimas negu jos pagaminama. Tokiam efektyvumo lygiui negali prilygti iškastinio kuro šildymo sistemos, be to ši inovatyvaus šildymo sistemos priemonė yra ekologiška ir tausoją aplinką. Universalūs siurbliai puikiai tiks visų tipų patalpų šildymui ir pasitarnaus kaip patikimas taupumo garantas.

Nepraleiskite progos įsigyti modernių ir ekologiškų „Daikin“ gamybos šiluminių siurblių jau dabar! Aukšta kokybė, patogumas ir universalus pritaikymas visoms patalpoms – tai yra didžiausi šios technologijos privalumai, todėl ją įsigyti verta, nes išlaidos laikui bėgant ženkliai atsiperka.

(Visited 53 times, 1 visits today)