fbpx

Pjovimo staklės internetu

Medžio apdirbimo staklių funkcija – tiksliai išpjauti norimas dalis iš medienos. Jomis galima atlikti pjūvius įvairiais kampais, norimo ilgio. Optimalus kokybiškų medžio apdirbimo staklių galingumas yra 1000-1500W. Jos skiriasi techniniais parametrais bei funkcijomis. Mūsų įmonė prekiauja patikimomis ir patvariomis vokiškomis, itališkomis formatinio pjovimo, skersavimo, juostinėmis, daugiapjūklinėmis staklėmis bei plokščių pjovimui skirtais centrais. Šie įrenginiai pasižymi dideliu tikslumu bei itin paprastu valdymu. Labai svarbu, kad įrenginys, kad ir koks sudėtingas jis būtų, galėtų būti lengvai valdomas.

Siūlome šias stakles: staklės formatiniam pjovimui, skersiniam pjovimui, juostinės medienos pjovimo staklės, automatinė skersavimo-optimizavimo linija, daugiapjūklės medienos pjovimo staklės ir kt.

Formatinio pjovimo staklės

Jos yra ilgaamžės, patvaraus dizaino, paprastai valdomos bei pasižymi patrauklia kaina. Šios staklės yra itališkos. Jas dažniausiai naudoja korpusinių baldų iš plokštės gamintojai. Formatinio pjovimo staklės nėra kompiuterizuotos, todėl jomis lengva naudotis su technologijomis nedraugaujantiems žmonėms. Jos valdomos priekinėje konstrukcijos dalyje esančiais mygtukais. Jeigu anksčiau esate dirbę su kokiais nors panašiais įrenginiais, šios staklės jums tikrai nekels problemų.

Skersavimo-optimizavimo staklės

Jos yra skirtos medienos masyvo skersiniam pjovimui. Atsižvelgiant į norimą prapjovimo dydį, galite rinktis radialines, svirtines, pneumatines skersavimo stakles. Jos gali būti su skirting galingumo varikliais bei skirtingo skersmens pjūklais.

Juostinės medienos pjovimo staklės

Itališkų juostinio pjovimo staklių modelis S 600 P yra skirtas profesionaliam, ne mėgėjiškam, naudojimui. Jas dažniausiai įsigyjamos darbui  įvairiose dirbtuvėse bei nedidelėse medienos apdirbimo įmonėse. Svarbu paminėti, jog šiomis staklėmis galima pjaustyti ne tik medieną, bet ir plastiką, aliuminį, tad jos itin universalios.

Automatinė skersavimo-optimizavimo linija

Ši linija puikiai tinka, jeigu reikia pjaustyti šakas, išpjaustyti  medienos ruošinio defektus, žymint juos rankiniu būdu. Tai leidžia padaryti pasukamas pjūklas. Labai patogu, jog automatinė skersavimo-optimizavimo linija yra kompaktiška, todėl neužims daug vietos, bet užtikrins plačias medienos apdirbimo galimybes, aukščiausią kokybę bei efektyvumą.

Norėdami išsirinkti tinkamiausią medienos ruošimo įrenginį, kreipkitės į UAB „Infleks“ pardavimų skyriaus darbuotojus, kurie suteiks profesionalias konsultacijas, padės priimti geriausią sprendimą, išsirinkti reikiamą staklių komplektaciją. Jūsų patogumui galime pasirūpinti ir įrenginio instaliavimu, paleidimu bei technine priežiūra.

Pjovimo staklės internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kurie neturi laiko ieškoti staklių parduotuvėse, važinėti iš vienos vietos į kitą. Pjovimo staklės internetu – kokybė, patikimumas, efektyvumas, darbų saugumas bei prieinama kaina

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 35 times, 1 visits today)