Tik viena gudrybė padės apsaugoti mylimus batus visam sezonui

„INK agency“ vyr. partneris Kęstutis Gečas.

70 proc. viso pasaulio darbuotojų apibūdinami kaip „pasyvūs talentai“. Jie aktyviai naujo darbo nesižvalgo, darbo skelbimų neskaito, nors 9 iš 10 yra atviri naujiems pasiūlymams. Reaguodami į šias tendencijas ir ieškodami efektyvių būdų laimėti potencialių darbuotojų dėmesį, komunikacijos agentūra „INK agency“ ir skaitmeninės kūrybos agentūra „bigNow“ pristatė verslui skirtą paslaugą „Great@Work“, padėsiančią kryptingai formuoti įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį.

Šios paslaugos pagrindu tapo jau daugiau kaip trejus metus „INK agency“ kartu su personalo specialistais, sociologais bei psichologais vykdytas projektas „Korporacinė gauja“, kurio metu į verslo aplinką buvo siekiama perkelti gaujų ir genčių komunikacijos principus. Kuriant „Great@Work“ buvo išanalizuota ir pasaulinė praktika bei tarptautinių kompanijų patirtis.

„Šiandien Lietuvos verslas turi galvoti ne tik apie būdus, kaip pritraukti darbuotojus, nes tai yra tik išgyvenimo strategija. Būtina galvoti apie geriausių rinkoje pritraukimą, nes jie sukurs konkurencinį pranašumą ir padės laimėti“, – sako „INK agency“ vyr. partneris Kęstutis Gečas.

„Great@Work“ padės išspręsti dvi problemas vienu metu: kurs ir gerins įmonės reputaciją potencialių darbuotojų akyse ir išryškins papildomas priežastis įsidarbinti būtent šioje organizacijoje. Paslaugos metodika apima ir integruoja tris pagrindines dedamąsias kuriant patrauklaus darbdavio įvaizdį: komunikaciją tradicinėje ir socialinėje žiniasklaidoje bei komunikaciją organizacijos viduje.

„Didžioji dalis žmonių darbų neieško nuolat, tačiau atkreipia dėmesį į naujas laisvas pozicijas. Informacija apie įmones įprastai mus pasiekia per socialinę mediją, straipsnius bei ten dirbančiųjų patirtis. Sugebant šiuos kanalus išnaudoti tikslingai, galima sudominti ne vieną tokį „pasyvų stebėtoją“. Be to, potencialius darbuotojus domina ne tik įmonės verslo pasiekimai, bet ir vidiniai procesai – komanda, įmonės struktūra, perspektyvios karjeros galimybės, tradicijos ir ritualai“, – sako J. Narkevičiūtė.

Pasak komunikacijos specialistų, konkurencinę kovą dėl talentų dėmesio šiandien laimi patraukliausi ir labiausiai matomi – užuot ieškoję darbuotojų, jie patys tampa ieškomi.

Integruotos komunikacijos agentūra „INK agency“ veikia jau trylika metų ir savo paslaugas teikia kelioms dešimtims tarptautinių ir Lietuvos įmonių, tarp jų: „Modus Group“, ERGO, „Impuls“, „Lemon Gym“, įmonių grupei „AL holdingas“, valdančiai leidyklas „Alma littera“, „Šviesa“, knygynų tinklą „Pegasas“, „YIT Kausta“, „Kalnapilio-Tauro“ grupei, „Barclays“, „Huawei“, „Forbis“.

2016 metais įsteigta skaitmeninės kūrybos agentūra „bigNow“ vos per metus sugebėjo kelis kartus padidinti klientų skaičių, apyvartą ir pelną, kartu su partneriais pradėjo dirbti visose Baltijos šalyse bei rinkai pasiūlė naujų produktų. Didžiausi „bigNow“ klientai: „Barclays“, „Skycop“, „Grigeo“ „Novaturas“, „Švaros broliai“, „Lemon Gym“, „YIT Kausta“, „Cramo“, „Inhus“.

Daugiau informacijos apie paslaugą rasite – https://bignow.lt/great@work/.

Kęstutis Gečas