Šeštadienį „Cido“ arenoje šurmuliuos nemokama mados ir skonių mugė „Šopturgis”

Jau kovo 16 dieną į Panevėžio „Cido¨ areną suplūs stiliaus ir skonių ieškotojai, kur vyks laukiamiausia pavasario mugė „Šopturgis¨. Čia lankytojai ras ne tik naujausias drabužių ir aksesuarų kolekcijas, profesionalias kosmetikos ir grožio priemones, jaukias namų interjero detales, bet ir ypatingų skonių asortimentą, pasižymintį išskirtine kokybe bei unikalumu.

Nemokamame renginyje apsilankę stileivos galės be vargo atnaujinti savo garderobą ryškiaspalviais deriniais padedami žinomiausių Lietuvos dizainerių ir mados namų, kurie pristatys naujausias drabužių kolekcijas, grįstas 2019 metų mados tendencijomis. O aksesuarų ir papuošalų kūrėjai kvies išsirinkti aprangos detales, paryškinančias įvaizdį ar suteikiančias lengvo pavasarinio žavesio. Visa tai mugės lankytojams siūlys tokie gerai žinomi prekiniai ženklai kaip „GG unique¨, „My Vanity shop¨, „Surasta¨, „El tados mados¨, „Vestos¨, „MUR MUR¨ ir kiti. Čia savo stilių atras nuo didžiausio iki mažiausio mugės lankytojo todėl bus verta apsilankyti su visa šeima.

Pavasarinis „Šopturgis¨ lankytojus kvies ne tik pasiruošti šiltajam sezonui, bet ir pasinerti į ypatingų skonių pasaulį, tad čia ypač patiks smaližiams ir maisto gurmanams. Ekologiškais ir džiovintais vaisiais bei riešutais vaišintis kvies „Rawjus¨ natūralių maisto produktų linija, o „Medaus džemai¨ siūlys paragauti saldėsių iš Lietuvos pievų. Riešutų kremo gamintojas „Nutvila¨ lankytojus džiugins ypatingo skonio riešutų sviestais, o su giliomis arbatos gėrimo tradicijomis ir jos nepamirštamų skonių įvairove supažindins „Tealure¨ arbatos kompanija.

Jau kovo 14 dieną nuo 10 iki 18 valandos po vienu „Cido“ arenos stogu susirinks daugybė prekės ženklų, kurių pagrindinis akcentas – išskirtinumas ir aukšta kokybė. Jie lankytojus ne tik įkvėps naujausiomis stiliaus idėjomis, bet ir pasiūlys viliojančių nuolaidų, kurioms bus sunku atsispirti. Tad visi mados mylėtojai, stiliaus ieškotojai, grožio puoselėtojai, dovanų ieškotojai, smaližiai ir gero skonio mėgėjai nedvejokite ir jau šį šeštadienį apsilankykite pavasariu dvelkiančioje mugėje „Šopturgis¨. Pažadame, čia užsukti tikrai verta!

Penevėžio.info – https://www.facebook.com/Panevezio.info/