Ten, kur galima rasti visko po truputį

Ispanija pasižymi, kaip ryškiaspalvė šalis, kurioje galima rasti visko – nuo meno muziejų iki nemiegančio naktinio gyvenimo. Ši šalis pasižymi didžiuliais paplūdimiais, įspūdinga architektūra bei istorinėmis vietomis, todėl ši šalis tinka tiek ramų, tiek aktyvų laisvalaikį mėgstančius keliautojus.

Barcelona praturtinta kultūros paveldu

Pagrindiniu keliautojų traukos centru laikoma Sagrada Familia bažnyčia, La Boqueria turgus bei Gaudi parkas, tačiau Barselonoje galima atrasti ir kitų vietų, kurios yra vertos kiekvienų žmonių akių. Nebijokite kelionių aplink Barselonos miestelius ir kaimelius, kurie gali pasiūlyti ramius, bet labai vaizdingus kraštovaizdžius, kurie atskleis tikrąją šalies dvasią.
Vertinantiems dvasinį pasaulį, rekomenduojama aplankyti Montserato vienuolyną, kuris yra laikomas švenčiausia vieta Ispanijoje bei aukščiausiu tašku Katalonijos žemumose. Ant kalno esantis vienuolynas, karo metais buvo daug kartų sugriautas, tačiau tikintieji nuolat ją atstatydavo. Dabar šioje vietoje galite pamatyti renesansinio stiliaus baziliką, vienuolyno pastatus ir aplankyti jose esančias bibliotekas.

Jeigu mėgstate pajūrį ir jame esančius miestelius, tuomet Kosta Brava, kaip tik jums! Šis miestas gali didžiuotis seniausiu kurortu Blanesu, kuriame yra daug istorinių ir kultūrinių paminklų, pramogų bei galima rasti kavinių ir barų platų asortimentą. 

Arčiau paplūdimio

Prie pat Viduržemio jūros yra įsikūręs Alikantės miestas. Ši kryptis yra laikoma viena iš mėgstamiausių kelionių krypčių, kadangi joje galima rasti smėlio paplūdimius, pakrančių uolas, įlankėles bei nedidelius, tačiau autentiškus kaimelius. 

Alikantės miestas gali pasiūlyti įvairų pažintinių išvykų ir ekskursijų sąrašą. Tarp jų yra populiarios ir išvykos su jachta arba burlaiviu, kurių metu galima maudytis, palydėti saule bei išmėginti nardymą. Taip pat galima nuvykti į vietas, kurios kviečia atvykelius padegustuoti skirtingus vynus, alyvuogių aliejus ir vietinį kumpį. Alikantės turguje galima atrasti įvairiausių gėrybių, o vėliau pasiklausus vietinio gyventojo, pasigaminti nepaprasto skonio patiekalus.

Išsinuomavus automobilį galima aplankyti Guadalesto slėnį, kuris atima žadą kiekvienam – kalnai, kriokliai, rezervuarai verti jūsų dėmesio ir laiko, bet ir užfiksuotų akimirkų. Jeigu į Ispaniją keliavote ne vienas, o su kompaniją draugų ir bent vienas iš jų nenorėjo atvykti aplankyti Guadalesto slėnio, užfiksuotas įspūdingas akimirkas galėsite nufotografuoti ir išsiūsti paštu. Siuntos į ispaniją nėra brangios, o paerzinti tinginiaujanti draugą bus išties smagu!

Ryškiausia Ispanijos sala

Maljorka yra žinoma sala dėl savo gero klimato, balto smėlio ir žydru vandeniu. Nusprendus keliauti į šią salą, rekomenduojama aplankyti urvus, kurių Maljorkoje yra ganėtinai nemažai. Taip pat Maljorkoje gausu įvairaus tipo paplūdimių, todėl kiekvienas gali atrasti sau labiausiai patinkantį. Žinoma, keliaujant į šią salą, nepamirškite ir jos sostinės, kurioje galima pamatyti vertų dėmesio vietų. Čia galima rasti katedrų, šimtmečio senumo geležinkelį (kuris veikia iki šiol), Šv. Pranciškaus baziliką bei daugelį kitų vietų, kuriuose galėsite įsiamžinti ir papuošti savo socialinius tinklus arba pasilikti prisiminimams!