Kokybiškas ir modernus patalpų apšvietimas

Patalpų apšvietimas – svarbus dalykas kiekvienuose namuose, biure ar kitokios paskirties pastate.  Tinkamai parinktas patalpų apšvietimas gali pagyvinti, paįvairinti jūsų namų interjerą, suteikti jam daugiau spalvų, žaismingumo ir pan. Labai svarbi yra apšvietimo kokybė, ne tik estetinis vaizdas. Reikia atidžiai rinktis šviestuvus, kad jie būtų ne tik gražūs, norimo dizaino, bet ir puikiai atliktų savo pagrindinę funkciją – apšviesti patalpas. Iš tiesų, dažnai dekoratyvumas tampa svarbesnis nei apšvietimo kokybė. Žmonės renkasi šviestuvus pagal jų išvaizdą, mažai kreipdami dėmesį į jų technines charakteristikas. Tai ypač būdinga moterims. Tačiau ir vyrai, kurie neišmano apie patalpų apšvietimą, nežino, į ką reikia atsižvelgti renkantis šviestuvus, dažnai vadovaujasi tuo pačiu kriterijumi kaip ir moterys.

Geriausia kreiptis į patyrusius ir šią sritį išmanančius žmones, kurie jums patars kokį apšvietimo variantą rinktis, kad namuose netrūktų šviesos ir jie būtų gražūs bei jaukūs. Įmonė Viltesa siūlomas šviestuvų ir jų dalių asortimentas yra itin didelis, todėl čia sau tinkamą būsto apšvietimo sprendimą ras net išrankiausi klientai.

Būsto apšvietimo galimybės

Siūlome rinktis iš plataus šviestuvų asortimento. Prekiaujame LED, liuminescenciniais, pramoniniais, universaliais, avariniais, gatvės, pernešamais šviestuvais bei prožektoriais.

Mūsų produkciją galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje arba atvykę į mūsų saloną Vilniuje. Žinoma, pirkti internetu yra kur kas patogiau, nes nereikia gaišti savo brangaus laiko ir važiuoti į parduotuvę. Tereikia turėti kompiuterį ar kitą mobilųjį įrenginį, prieigą prie interneto ir galite užsisakyti norimas prekes keliais mygtukų paspaudimais. Tačiau yra žmonių, kurie vis dar skeptiškai vertina elektronines parduotuves, nepasitiki jomis. Prieš įsigyjant kokią nors prekę tokiems žmonėms reikia ją apžiūrėti, paliesti ir pan. Šie klientai  gali atvykti į mūsų saloną Vilniuje ir gyvai pamatyti prekes, pasitarti su mūsų konsultantais, gauti naudingos informacijos.

LED apšvietimas – vienas iš populiariausių patalpų apšvietimo būdų. Jis yra patogus, praktiškas, padedantis taupyti elektros energiją. Tai labai svarbu, nes šiais laikais, kai viskas sparčiai brangsta, sutaupyti elektros energijos yra itin svarbu.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik patalpų, bet ir lauko šviestuvų. Prekiaujame įvairių gamintojų prekėmis: BEMKO, ZEXT, EKOLED, PAWBOL, PHILIPS, OSRAM, ISKRA, PROLI, RADIUM, HAUPA, VOSSLOH-SCHWABE.

Visas užsakytas prekes pristatome tiesiai į namus ar kitą jums patogią vietą. Vykdome tiek didmeninę, tiek mažmeninę prekybą, todėl mūsų klientai yra ne tik individualūs asmenys, bet ir įmonės, kurios įsirengia savo naujus biurus, gamybines patalpas arba jas atnaujina.

Taigi jeigu jums reikalingas kokybiškas patalpų apšvietimas, užsukite į Viltesa elektroninę parduotuvę ir išsirinkite tinkamiausią apšvietimo variantą. Jūsų patalpų apšvietimas – mūsų rūpestis.

DAUGIAU INFORMACIJOS: http://www.viltesa.lt/produkto-kategorija/apsvietimas/