Pažangūs, naujovėmis grįsti elektros darbai jūsų namams

Kaune įsikūrusi elektrotechnikos įmonė, dirbanti nuo 1992 m. priima sprendimus, geriausiai atitinkančius kliento poreikius bei visada siekia į atliekamus darbus integruoti naujoves. Jūsų namuose įrengtos šiuolaikiškos, pažangios bei patogios naudoti sistemos užtikrins saugumą ir aukštą kokybę. Besirūpindami kokybe ir, siekdami užtikrinti, kad visada būtų priimami inovatyvūs sprendimai, darbuotojai gilina savo žinias seminaruose. Klientų svajonių įgyvendinimas – įmonės prioritetas!

Saugumą užtikrinantys elektros darbai

Pasirūpinkite savo namais – pakeiskite įsisenėjusias sistemas. Įmonės teikiamų paslaugų pasiūla labai plati: teikiami elektros skydinių montavimo, vidaus ir lauko apšvietimo bei instaliacijos darbai, elektrinio šildymo įrengimas. Apsisaugokite nuo stichijų – įsirenkite įžeminimo sistemas; siūloma pasyvioji, išorinė ir aktyvioji, vidinė apsaugos. Nepamirškite savo namus apsaugoti nuo gaisro pavojų. Siūlomos apsaugos bei gaisro aptikimo sistemos, rengiamos ne tik namų viduje, bet ir lauke.

Galite rinktis vaizdo stebėjimo ar pasikalbėjimo sistemų montavimą. Rengiami stebėjimo sistemų komponentai, montuojamos vaizdo kameros, IP domofonai, IP telefonspynės. Aukštos kokybės vaizdus užtikrins tinkamai parengta, profesionaliai sumontuota kamera. Jums nebereiks baimintis palikus namus, kadangi, dėl pažangių technologijų, įrašus galėsite peržiūrėti bet kur ir bet kada.

 Audio, video ir ryšių sistemos

Tiems, kas rūpinasi kokybiška akustika ir aukštos kokybės vaizdu yra siūlomas audio ir video sistemų montavimas bei derinimas. Galėsite rinktis gamyklinių audio sistemų montavimą, namų kino zonų ir vaizdo sistemų įrengimą bei universalių distancinių pultų pritaikymą. Jeigu vertinate autentiškumą, galite rinktis rankų darbo audio kolonėles, kadangi įmonė rūpinasi tinkamu garsiakalbių parinkimu, filtrų, kolonėlių korpusų gamyba. Daugiau dėmesio verta skirti skirtingų ryšių sistemų montavimui, nes tai – technologijos, be kurių šiuolaikinio žmogaus gyvenimas yra sunkiai įsivaizduojamas. Naujovėmis grįsti elektros darbai geresniam jūsų rytojui!