Warning: file_get_contents(https://krasto.info/orai-w/dabar/verslas.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/pz/header.php on line 192
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šilumos siurbliai – ekologiškas šildymo būdas

Šilumos siurbliai jau seniai žinomi kaip vienas ekologiškiausių ir ekonomiškiausių patalpų šildymo būdų. Tai įrenginiai, nereikalaujantys papildomų eksploatacinių išlaidų bei ypatingos priežiūros, todėl yra mėgstami biuruose, namuose ir kitose patalpose. Pagrindinė šilumos siurblių nauda – jie išgauna šiluminę energiją iš žmones supančios aplinkos ir šią energiją paverčia šiluma bei perduoda į patalpas.

Priklausomai nuo to iš kur paimama energija, šilumos siurbliai yra skirstomi į kelis tipus: oras-oras, oras-vanduo, vanduo-vanduo, gruntas-vanduo. Šilumos siurblį reiktų pasirinkti pagal supančią aplinką ir esančias sąlygas. Tai vienas ekologiškiausių šildymo būdų, nes energija paimama iš nuolat atsinaujinančių gamtos išteklių. Todėl tokia šildymo sistema nekenkia gamtai, į aplinką neišmeta jokių nepageidaujamų elementų, teršalų ar dulkių. Ši šildymo įranga yra nepamainomas pasirinkimas tiems, kurie nori akivaizdžiai sumažinti šildymui skiriamas išlaidas bei nesirūpinti šildymo žaliavų likučiais. Tai yra ekologiška bei sąnaudas mažinanti alternatyva įprastai šildymo įrangai, tokiai kaip krosnys, dujiniai įrenginiai, elektros prietaisai, kietojo kuro katilai ir pan.

Šilumos įranga yra patogi naudoti tiek vasaros metu, tiek žiemą, nes energija paimama iš oro, ir, priklausomai nuo metų laiko ir temperatūros, pernešama į patalpą (žiemos metu) arba iškeliauja iš patalpos į lauką (vasaros metu). Kitaip tariant, šilumos įranga padeda pernešti energiją, o patalpos šildomos arba vėsinamos.

Šilumos įranga yra patogi ir lengvai pritaikoma įvairiose patalpose, pradedant biurų pastatais, baigiant individualiais namais, garažais ar net sandėliukais. Tai vietos, kuriose žmonės praleidžia nemažai laiko, todėl ekologiškas ir aplinkai draugiškas šildymas yra labai svarbus, be to, jis padeda sutaupyti šildymui skirtas lėšas bei palengvina buitį. Skaičiuojama, kad šilumos siurblių efektyvumas siekia apie 300 %. Tai reiškia, kad už kiekvieną energijos vienetą, kurį sunaudoja veikiantis siurblys, sukuriami trys šilumos vienetai arba daugiau, skirti pastatui.

Renkantis šildymo įrangą vienas aktualiausių veiksnių – kaina. Žmonės, rinkdamiesi alternatyvias šildymo įrangas, siekia, kad šildymo sąskaitos mažėtų, o šildymo kokybė išliktų labai aukšta, todėl ieškantys modernių ir naujausias tendencijas atitinkančių šildymo įrangų dažnai renkasi šildymo siurblius, nes juos lengva prižiūrėti, o sukuriama šiluma beveik nieko nekainuoja.

Kaip ir bet kurie kiti elektros prietaisai, šildymo siurbliai veikia naudodami elektros energiją, kuri užtikrina iš lauko paimto oro sušildymą iki reikiamos temperatūros. Tačiau būtent ši sistema energiją naudoja itin efektyviai – panaudodami vieną energijos vienetą siurbliai gali sukurti tris ar daugiau šilumos vienetų, kas leidžia ženkliai (maždaug trečdaliu) sumažinti sąskaitas šildymui. Todėl pirmalaikė didelė investiciją į šildymo įrangą atsiperka su kaupu. Be to, tai aplinkai nekenkiantis šildymo būdas, todėl žmonėms, kurie palaiko ekologiškas idėjas, tokia šildymo įranga suteiks ne tik fizinį, bet ir moralinį pasitenkinimą.

Apsispendėte dėl šilumos siurblio įsigijimo? Daikin produkcija – puikus sprendimas Jums.